PRU8 (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Bottom first
kn: ಕೆಳಭಾಗ ಮೊದಲು

en: Bottom last
kn: ಕೆಳಭಾಗ ಕೊನೆಗೆ
