PRU8 (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
