PRU8 (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Register
lt: Registruotis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Help
lt: Pagalba

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Submitted by !username on !datetime.
lt: Pateiktas vartotojo !username !datetime.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: published by !username on !datetime
lt: paskelbė !username - !datetime
