PRU8 (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Help
mn: Тусламж

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
