PRU8 (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Register
ro: Înscriere

en: Help
ro: Ajutor

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Submitted by !username on !datetime.
ro: Trimis de !username la !datetime.

en: Highlighted
ro: Evidențiat
