PRU8 (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Login
se: Logge sisa

en: Help
se: Veahkki

en: Logout
se: Logge eret
