PRU8 (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Register
sk: Registrovať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Help
sk: Pomoc

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: published by !username on !datetime
sk: zverejnené používateľom !username dňa !datetime
