PRU8 (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Submitted by !username on !datetime.
ug: !username  يوللىعۇچى  !datetime

en: published by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
