PRU8 (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Register
af: Registreer

en: Login
af: Gebruiker

en: Help
af: Hulp

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Submitted by !username on !datetime.
af: Voorgelê deur !username op !datetime.
