PRU8 (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Help
ast: Aida

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Logout
ast: Zarrar sesión
