PRU8 (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
