PRU8 (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Register
el: Εγγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: published by !username on !datetime
el: Δημοσιεύθηκε από !username στις !datetime
