PRU8 (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Help
ka: დახმარება

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Logout
ka: გამოსვლა
