PRU8 (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Logout
km: ចេញ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Submitted by !username on !datetime.
km: បាន​ដាក់​ស្នើដោយ​​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: published by !username on !datetime
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​ដោយ !username នៅ !datetime
