PRU8 (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: published by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးသားခဲ့ပါသည်။
