PRU8 (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Help
pt: Ajuda

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Highlighted
pt: Destacado
