PRU8 (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Register
uk: Реєстрація

en: Login
uk: Вхід

en: Help
uk: Довідка

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Logout
uk: Вихід

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Submitted by !username on !datetime.
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Preface top
uk: Верх передмови

en: Highlighted
uk: Виділено

en: published by !username on !datetime
uk: опубліковано !username, !datetime
