PRU8 (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Register
vi: Đăng ký

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Logout
vi: Thoát

en: Bottom middle
vi: Dưới giữa

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: published by !username on !datetime
vi: đăng bởi !username vào !datetime
