PRU8 (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Help
az: Dəstək

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Highlighted
az: Vurğulanan
