PRU8 (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Help
be: Дапамога

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Logout
be: Выйсці

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
