PRU8 (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Help
hu: Súgó

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Bottom middle
hu: Alsó közép

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Superfish menu
hu: Superfish menü

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Submitted by !username on !datetime.
hu: Beküldte !username – !datetime.

en: Preface top
hu: Bevezető felül

en: Preface first
hu: Bevezető először

en: Preface middle
hu: Bevezető középen

en: Preface last
hu: Bevezető a végén

en: Bottom 4
hu: Alul 4

en: Logged in as
hu: Bejelentkezve, mint

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: published by !username on !datetime
hu: beküldte !username, !datetime
