PRU8 (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Register
ru: Регистрация

en: Login
ru: Логин

en: Help
ru: Справка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Logout
ru: Выход

en: Content top
ru: Над контентом

en: Superfish menu
ru: Меню Superfish

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Main content
ru: Основной контент

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Submitted by !username on !datetime.
ru: Отправлено !username в !datetime.

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: published by !username on !datetime
ru: опубликовано !username в !datetime
