PRU8 (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Preface first
th: ส่วนนำแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
