Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Code
ar: الكود

en: Position
ar: الوضع

en: Text format
ar: تنسيق النص
