Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Position
bo: གནས་ས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
