Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Code
ca: Codi

en: Position
ca: Posició

en: Text format
ca: Format del text
