Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Code
cs: Kód

en: Position
cs: Pozice

en: Text format
cs: Formát textu
