Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Code
el: Κωδικός

en: Position
el: Θέση

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
