Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Code
et: Kood

en: Position
et: Asukoht

en: Text format
et: Tekstivorming
