Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Code
eu: Kodea

en: Position
eu: Kokapena

en: Text format
eu: Testuaren formatua
