Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Code
gl: Código

en: Position
gl: Posición

en: Text format
gl: Formato do texto
