Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Code
hi: कोड

en: Position
hi: स्थान

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
