Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Code
hu: Kód

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Text format
hu: Szövegformátum
