Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Code
it: Codice

en: Position
it: Posizione

en: Text format
it: Formato del testo
