Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Code
ja: コード

en: Position
ja: ポジション

en: Text format
ja: テキストフォーマット
