Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Code
ka: კოდი

en: Position
ka: პოციზია

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
