Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Code
lv: Kods

en: Position
lv: Pozīcija

en: Text format
lv: Teksta formāts
