Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Code
oc: Còde

en: Position
oc: Posicion

en: Text format
oc: Format de tèxte
