Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Code
pl: Kod

en: Position
pl: Pozycja

en: Seller ID
pl: ID sprzedawcy

en: Text format
pl: Format tekstu
