Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Code
ro: Cod

en: Position
ro: Poziţie

en: Text format
ro: Formatare text
