Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Code
ru: Код

en: Position
ru: Позиция

en: Seller ID
ru: ID продавца

en: Text format
ru: Текстовый формат
