Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Code
sk: Kód

en: Position
sk: Pozícia

en: Text format
sk: Textový formát
