Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Code
tr: Kod

en: Position
tr: Konum

en: Text format
tr: Metin biçimi
