Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Code
uk: Код

en: Position
uk: Позиція

en: Seller ID
uk: ID продавця

en: Text format
uk: Текстовий формат
