Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Code
vi: Mã

en: Position
vi: Vị trí

en: Text format
vi: Định dạng văn bản
