Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Code
fi: Koodi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Text format
fi: Tekstimuoto
