Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Code
he: קוד

en: Position
he: מיקום

en: Text format
he: מבנה טקסט
