Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Code
lt: Kodas

en: Position
lt: Pozicija

en: Text format
lt: Teksto formatas
