Przelewy24 SMS (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Code
ta: நிரல்

en: Position
ta: இடம்

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
