Pubcookie (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Domain
de: Domäne

en: LDAP server
de: LDAP-Server

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Session ID is %sessid
de: Session ID ist %sessid
